OpenBusiness Profile (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (99 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Language
lv: Valoda

en: Article
lv: Raksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Picture
lv: Attēls

en: Email
lv: E-pasts

en: Contact
lv: Kontakti

en: All
lv: Visi

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Fields
lv: Lauki

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: next
lv: nākamais

en: Role
lv: Loma

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Blog
lv: Blogs

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Tools
lv: Rīki

en: Sort Criteria
lv: Kārtošanas Kritēriji

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: prev
lv: iepriekšējais

en: Languages
lv: Valodas

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Translation language
lv: Tulkojuma valoda

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Administrator
lv: Administrators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Translate
lv: Tulkot

en: Element
lv: Elements

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Not applicable
lv: Nav piemērojams

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Language name
lv: Valodas nosaukums

en: Select language
lv: Izvēlies valodu

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Not specified
lv: Nav norādīts

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: User interface translation
lv: Lietotāja saskarnes tulkošana

en: Reset your password
lv: Atiestatīt paroli

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.

en: Add, rearrange or remove filters.
lv: Pievienot, kārtot vai noņemt filtrus.

en: Sort actions
lv: Kārtošanas darbības

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
lv: Pievienot, pārkārtot vai noņemt kārtošanas noteikumus.
