OpenBusiness Profile (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (42 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Images
mr: चित्रे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Language
mr: भाषा

en: Article
mr: लेख

en: On
mr: वर

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Name
mr: नाव

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Help
mr: मदत

en: Text Color
mr: अक्षरांचे रंग

en: Picture
mr: चित्र

en: Email
mr: ईमेल

en: Contact
mr: संपर्क

en: All
mr: सर्व

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Send
mr: पाठवा

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Tools
mr: साधने

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Languages
mr: भाषा

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Language name
mr: भाषेचे नाव

en: Select language
mr: भाषा निवडा

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट

en: Basic page
mr: साधे पान

en: Welcome to [site:name]
mr: [site:name] मध्ये आपले स्वागत
