OpenBusiness Profile (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (46 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Article
ug: ماقالە

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Send
ug: يوللاش

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Log in
ug: كىرىش

en: Blog
ug: بلوگ

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Languages
ug: تىل

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Language name
ug: تىل نامى

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار

en: Language direction
ug: تىل يۆنىلىشى
