OpenBusiness Profile (8.x-1.3) - en to br translation catalogue (14 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Username
br: Anv implijer

en: Search
br: Enklask

en: Picture
br: Skeudenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: Administrator
br: Melestrer

en: About
br: Diwar-benn

en: Welcome to [site:name]
br: Degemer mat war [site:name]
