OpenBusiness Profile (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (46 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Language
ka: ენა

en: Article
ka: სტატია

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Picture
ka: სურათი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: All
ka: ყველა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Fields
ka: ველები

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: next
ka: შემდეგი

en: Role
ka: როლი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Languages
ka: ენები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: Translate
ka: თარგმნა

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Select language
ka: ენის არჩევა
