OpenBusiness Profile (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (41 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Language
kk: Тіл

en: Article
kk: Мақала

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: Picture
kk: Сүрет

en: Contact
kk: Контакттау

en: All
kk: Барлық

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Fields
kk: Өрістер

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Log in
kk: Кіру

en: Blog
kk: Блогі

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Authored on
kk: Уақыты

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Languages
kk: Тілдер

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Translate
kk: Аудару

en: Language name
kk: Тілдің аты

en: Select language
kk: Тілді таңдау

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
