OpenBusiness Profile (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (51 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Language
ku: زمان

en: Article
ku: وتار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Name
ku: ناو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Picture
ku: وێنە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: All
ku: هەموو

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Role
ku: ڕۆل

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا

en: Language name
ku: ناوی زمان

en: Select language
ku: زمان هەڵبژێرە

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.
