OpenBusiness Profile (8.x-1.3) - en to se translation catalogue (21 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: Username
se: Geavahannamma

en: Language
se: Giella

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: Picture
se: Govva

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit

en: Sort by
se: Sirre

en: Languages
se: Gielat

en: About
se: Birra

en: Translate
se: Jorgal

en: Go to
se: Mana

en: Select language
se: Vállje giela
