OpenBusiness Profile (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (36 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Images
ur: تصاویر

en: Username
ur: اسم صارف

en: Language
ur: زبان

en: Article
ur: مضمون

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Feed
ur: فیڈ

en: Name
ur: نام

en: Preview
ur: جائزہ

en: Help
ur: مدد

en: Email
ur: ای میل

en: Contact
ur: رابطہ

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Blog
ur: بلاگ

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Languages
ur: زبانیں

en: Your message has been sent.
ur: آپ کا پیغام ارسال کر دیا گیا ہے۔

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Language name
ur: زبان کا نام

en: Select language
ur: زبان کا انتخاب کریں

en: « First
ur: » ابتدائی
