OpenBusiness Profile (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (48 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Language
af: Taal

en: Article
af: Artikel

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Picture
af: Prentjie

en: Contact
af: Kontak

en: All
af: Alle

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Send
af: Stuur

en: next
af: volgende

en: Role
af: Rol

en: Log in
af: Teken in

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Authored on
af: Geskep op

en: Create account
af: Skep profiel

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Languages
af: Tale

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: Translate
af: Vertaal

en: - All -
af: - Alle -

en: Language name
af: Taalnaam

en: Select language
af: Selekteer taal

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Master
af: Meester
