OpenBusiness Profile (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (70 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Picture
bo: པར

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: All
bo: ཡོངས

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Left
bo: གཡོན

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Language name
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་མིང

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
