OpenBusiness Profile (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (94 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Language
gl: Idioma

en: Article
gl: Artigo

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Picture
gl: Imaxe

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: All
gl: Todo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Fields
gl: Campos

en: Send
gl: Enviar

en: next
gl: seg

en: Role
gl: Rol

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Blog
gl: Blogue

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Sort Criteria
gl: Criterio de Ordenación

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: prev
gl: ant

en: Languages
gl: Idiomas

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Translation
gl: Traducción

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Administrator
gl: Administrador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Translate
gl: Traducir

en: Element
gl: Elemento

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Not applicable
gl: Non aplicable

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Language name
gl: Nome do idioma

en: Select language
gl: Selección de idioma

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Not specified
gl: Non especificado

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Welcome to [site:name]
gl: Benvido a [site:name]

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
gl: Aínda non se creou ningún contido de páxina de inicio. <br>Siga a <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/es/docs/user_guide/es/index.html">Guía do usuario</a> para comezar a construír o seu sitio.
