OpenBusiness Profile (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (42 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Tags
my: Tag များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Name
my: အမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Language name
my: ဘာသာစကားအမည်

en: Select language
my: ဘာသာစကားရွေးချယ်ရန်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
