OpenBusiness Profile (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (45 entries)

en: Home
is: Heim

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Language
is: Mál

en: Tags
is: Frámerki

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Preview
is: Undansýning

en: Help
is: Hjálp

en: Text
is: Tekstur

en: Picture
is: Mynd

en: Contact
is: Kontakt

en: All
is: Øll

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Custom
is: Sergjørt

en: Comment
is: Viðmerking

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Role
is: Leiklutur

en: Log in
is: Innrita

en: Blog
is: Blogga

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: English
is: Enskt

en: French
is: Franskt

en: Languages
is: Mál

en: Your message has been sent.
is: Tíni boð eru send.

en: Anonymous user
is: Ónevndur brúkari

en: Subtitle
is: Næsta yvirskrift

en: Language code
is: Málkota

en: About
is: Um

en: Translate
is: Týð

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Language name
is: Navn á máli

en: Select language
is: Vel mál

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
