OpenBusiness Profile (8.x-1.5) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: English
ga: Béarla

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
