OpenBusiness Profile (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (63 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Language
jv: Basa

en: Article
jv: Artikel

en: Tags
jv: Tautan

en: Tag
jv: Tautan

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Help
jv: Pitulungan

en: Icon
jv: Ikon

en: Text
jv: Teks

en: Picture
jv: Gambar

en: Contact
jv: Kontak

en: All
jv: Kabèh

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Custom
jv: Kostum

en: Comment
jv: Komèntar

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Fields
jv: Field

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Send
jv: Kirim

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Role
jv: Parāgā

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: Above
jv: Ndhuwur

en: Subtitle
jv: Sub judul

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: About
jv: Ngenani

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Language name
jv: Jeneng bāsā

en: Select language
jv: Milih bāsā

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: Asc
jv: Urut Maju
