OpenBusiness Profile (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (44 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Language
mn: Хэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: Text
mn: Текст

en: Picture
mn: Зураг

en: Email
mn: Имэйл

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: All
mn: Бүгд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Bottom
mn: Доод

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Send
mn: Илгээх

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Blog
mn: Блог

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Translate
mn: Орчуулах

en: Language name
mn: Хэлний нэр

en: Select language
mn: Хэл сонгох
