OpenBusiness Profile (8.x-1.5) - en to ps translation catalogue (48 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Language
ps: ژبه

en: Article
ps: مقاله

en: Tags
ps: بچوي

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Search
ps: لټون

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Text
ps: متن

en: Picture
ps: انځور

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Comment
ps: تبصره

en: Published
ps: خپاره شوي

en: next
ps: بل

en: Role
ps: ونډه

en: Log in
ps: ننوتون

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Tools
ps: توكي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style
ps: ډول

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Translation
ps: ژباړه

en: Above
ps: پورته

en: Columns
ps: ستنې

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -

en: Adding languages
ps: ژبه زیاتوي
