OpenBusiness Profile (8.x-1.5) - en to si translation catalogue (20 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Images
si: රූප

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Language
si: භාෂාව

en: Article
si: ලිපි

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: Picture
si: පින්තූරය

en: All
si: සියල්ල

en: Languages
si: භාෂා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Language name
si: භාෂා නාමය

en: Select language
si: භාෂාව තෝරන්න
