OpenBusiness Profile (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (118 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Language
sk: Jazyk

en: Article
sk: Článok

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Tag
sk: Značka

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: Icon
sk: Ikona

en: Picture
sk: Obrázok

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: All
sk: Všetky

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Fields
sk: Polia

en: Authored by
sk: Autor

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: next
sk: ďalej

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Tools
sk: Nástroje

en: Sort Criteria
sk: Kritérium zoradenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Create account
sk: Vytvoriť účet

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Languages
sk: Jazyky

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Style
sk: Štýl

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Tabs
sk: Záložky

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Translation language
sk: Jazyk prekladu

en: Translation
sk: Preklad

en: Above
sk: Nad

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Tab Content
sk: Obsah karty

en: Offset
sk: Ofset

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Access denied.
sk: Prístup zamietnutý.

en: Translate
sk: Preložiť

en: Blog Listing
sk: Blogový výpis

en: Related Content
sk: Príbuzný obsah

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Not applicable
sk: Neurčené

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Vertical tabs
sk: Vertikálne záložky

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Language name
sk: Názov jazyka

en: Select language
sk: Vyberte jazyk

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Not specified
sk: Neurčené

en: User interface translation
sk: Preklad používateľského rozhrania

en: Reset your password
sk: Obnovenie hesla

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: Adding languages
sk: Pridanie jazykov

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Website feedback
sk: Spätná väzba

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sk: Zadajte zoznam oddelený čiarkou. Napríklad: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
sk: <p>Táto stránka vám umožňuje pridať bežný jazyk na vašu stránku.</p><p>Pokiaľ vami želaný jazyk nie je dostupný, môžete pridať vlastný jazyk.</p>

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
sk: <p>Táto stránka vám umožňuje editovať jazyky na vašej stránke vrátane vlastných jazykov.</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
sk: <p>Stránka "Jazyky" vám umožňuje pridať, upraviť, odstrániť a zoradiť jazyky na stránke.</p>

en: <p>Operations are provided for editing and deleting your languages.</p><p>You can edit the name and the direction of the language.</p><p>Deleted languages can be added back at a later time. Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and content in this language will be set to be language neutral. Note that you cannot delete the default language of the site.</p>
sk: <p>Operácie umožňujúce editovanie a odstránenie vašich jazykov.</p><p>Môžete zmeniť názov a smer jazyka.</p><p>Odstránené jazyky môžu byť neskôr pridané späť. Odstránenie jazyka odstrání všetky preklady rozhrania s týmto jazykom a obsah vytvorený v tomto jazyku bude mať priradený neutrálny jazyk. Predvolený jazyk nemôže byť odstránený.</p>

en: Apply your search criteria
sk: Použiť vaše vyhľadávacie kritériá

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
sk: Pridajte filtre na obmedzenie počtu výsledkov na výstupe. Napríklad na zobrazenie obsahu ktorý je <em>zverejnený</em>, pridajte filter <em>Zverejnené</em> a zvoľte možnosť <em>Áno</em>.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
sk: Na titulnú stránku zatiaľ nebol pridaný žiadny obsah. Postupujte podľa <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Používateľskej príručky</a> a začnite budovať váš web.
