OpenBusiness Profile (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (191 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Images
uk: Зображення

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Language
uk: Мова

en: Article
uk: Стаття

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Tag
uk: Теґ

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Center
uk: По центру

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Help
uk: Довідка

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Icon
uk: Іконка

en: Text
uk: Текст

en: Picture
uk: Зображення

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Contact
uk: Контакт

en: All
uk: Все

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Bottom
uk: Знизу

en: Off
uk: Вимкнено

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Custom
uk: Власний

en: Comment
uk: Коментар

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Fields
uk: Поля

en: Authored by
uk: Автор

en: Send
uk: Надіслати

en: Desc
uk: Спад

en: next
uk: наступний

en: Role
uk: Роль

en: Log in
uk: Вхід

en: Blog
uk: Блоґ

en: Square
uk: Квадрат

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Tools
uk: Інструменти

en: Sort Criteria
uk: Критерій впорядкування

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Create account
uk: Створити обліковий запис

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: prev
uk: назад

en: Languages
uk: Мови

en: Text Alignment
uk: Вирівнювання тексту

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: Style
uk: Стиль

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: Apply
uk: Застосувати

en: Translation language
uk: Мова перекладу

en: Translation
uk: Переклад

en: Above
uk: Зверху

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Language code
uk: Код мови

en: Authenticated user
uk: Авторизований користувач

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Tab Content
uk: Вміст Вкладки

en: Tab Title
uk: Ім'я Закладки

en: Columns
uk: Колонки

en: Offset
uk: Зміщення

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Access denied.
uk: Немає доступу.

en: Translate
uk: Перекласти

en: Element
uk: Елемент

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Not applicable
uk: Не застосовне

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: View more
uk: Дивитися більше

en: Vertical tabs
uk: Вертикальні вкладки

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Go to
uk: Перейти

en: - All -
uk: - Усе -

en: Circle
uk: Коло

en: Language name
uk: Назва мови

en: Select language
uk: Вибір мови

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Your virtual face or picture.
uk: Ваше віртуальне обличчя або фото.

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
uk: Теґи використовуються для групування статей зі схожими темами в категорії.

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
uk: <em>Статті</em> використовуються для чутливих до дати публікації матеріалів на зразок новин, пресрелізів чи дописів до блоґу.

en: Image position
uk: Позиція зображення

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Asc
uk: Зрост

en: Not specified
uk: Не зазначено

en: Accordion item
uk: Елемент "акордеона"

en: Secondary Color
uk: Вторинний колір

en: Master
uk: Головне

en: Showing
uk: Показ

en: Language direction
uk: Напрямок мови

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
uk: Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

en: User interface translation
uk: Переклад інтерфейсу користувача

en: Reset your password
uk: Скинути пароль

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Primary Color
uk: Первинний колір

en: Adding languages
uk: Додавання мов

en: Default comments
uk: Коментарі за замовчуванням

en: Allows commenting on content
uk: Дозволяє коментувати матеріали

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Basic block
uk: Простий блок

en: A basic block contains a title and a body.
uk: Простий блок складається із заголовка і вмісту.

en: Website feedback
uk: Зворотний зв'язок вебсайту

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
uk: Введіть відокремлений комами перелік. Приклад: Амстердам, Київ, "Клівленд, Огайо".

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML

en: Site section links
uk: Посилання розділів сайту

en: Editing languages
uk: Редагування мов

en: All content promoted to the front page.
uk: Всі матеріали винесені на головну сторінку.

en: View edit page
uk: Сторінка редагування виду

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
uk: <p>На цій сторінці стає можливим додати на сайт загальновідомі мови.</p><p>Якщо потрібна мова відсутня, можна додати власну мову.</p>

en: <p>Choose a language from the list, or choose "Custom language..." at the end of the list.</p><p>Click the "Add language" button when you are done choosing your language.</p><p>When adding a custom language, you will get an additional form where you can provide the name, code, and direction of the language.</p>
uk: <p>Оберіть мову з переліку, або оберіть пункт "Власна мова...", що в кінці списку.</p><p>Обравши мову, натисніть кнопку "Додати мову" .</p><p>При додаванні власної мови, з'явиться додаткова форма, де буде необхідно ввести назву, код і напрямок мови.</p>

en: Continuing on
uk: Продовження

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
uk: <p>На цій сторінці стає можливим відредагувати мову сайту, включно з власними мовами.</p>

en: <p>You cannot change the code of a language on the site, since it is used by the system to keep track of the language.</p>
uk: <p>Неможливо змінити код мови сайту, оскільки він використовується в системі для відстеження мови.</p>

en: <p>The language name is used throughout the site for all users and is written in English. Names of built-in languages can be translated using the Interface Translation module, and names of both built-in and custom languages can be translated using the Configuration Translation module.</p>
uk: <p>Назва мови використовується по всьому сайту для всіх користувачів і пишеться англійською мовою. Назви вбудованих мов можуть бути перекладені за допомогою модуля Переклад інтерфейсу, а назви і вбудованих і власних мов можуть бути перекладені за допомогою модуля Переклад конфігурації.</p>

en: <p>Choose if the language is a "Left to right" or "Right to left" language.</p><p>Note that not all themes support "Right to left" layouts, so test your theme if you are using "Right to left".</p>
uk: <p>Оберіть напрямок мови - "Зліва направо" чи "Справа наліво".</p><p>Зверніть увагу, що не всі теми підтримують напрямок "Справа наліво". Тому перш ніж використовувати цей напрямок, перевірте тему.</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
uk: <p>Сторінка "Мови" дозволяє додавати, редагувати, видаляти та перевпорядковувати мови на сайті.</p>

en: <p>To add more languages to your site, click the "Add language" button.</p><p>Added languages will be displayed in the language list and can then be edited or deleted.</p>
uk: <p>Щоб додати ще кілька мов на сайт, натисніть кнопку "Додати мову".</p><p>Додані мови будуть з'являтись у переліку мов, де потім їх можна редагувати чи видаляти.</p>

en: Reordering languages
uk: Перешикування мов

en: <p>To reorder the languages on your site, use the drag icons next to each language.</p><p>The order shown here is the display order for language lists on the site such as in the language switcher blocks provided by the Interface Translation and Content Translation modules.</p><p>When you are done with reordering the languages, click the "Save configuration" button for the changes to take effect.</p>
uk: <p>Для перешикування мов сайту, використовуйте відповідні іконки для перенесення поруч з кожною мовою.</p><p>У наведеній тут послідовності мови будуть відображатися у списках мов на сайті, наприклад, у блоці перемикання мови, котрий пропонується модулями Переклад інтерфейсу та Переклад матеріалів.</p><p>Після виконання необхідних перевпорядкувань мов аби зміни набули чинності натисніть кнопку "Зберегти конфігурацію".</p>

en: Set a language as default
uk: Встановлення мови базовою

en: <p>You can change the default language of the site by choosing one of your configured languages as default. The site will use the default language in situations where no choice is made but a language should be set, for example as the language of the displayed interface.</p>
uk: <p>Є можливим змінити базову мову сайту обравши базовою одну з налаштованих мов. Сайт буде використовувати базову мову у випадках, де мови не вибрано, а вона має бути встановленою, наприклад мова відображуваного інтерфейсу.</p>

en: Modifying languages
uk: Дії з мовами

en: <p>Operations are provided for editing and deleting your languages.</p><p>You can edit the name and the direction of the language.</p><p>Deleted languages can be added back at a later time. Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and content in this language will be set to be language neutral. Note that you cannot delete the default language of the site.</p>
uk: <p>Операції призначені для редагування і видалення ваших мов.</p><p>Є можливість змінити назву та напрямок мови.</p><p>Видалені мови можуть бути знову додані пізніше. Видалення мови видалить всі переклади інтерфейсу пов'язані з нею, а матеріали на цій мові будуть перенесені у нейтральну мову. Зверніть увагу, що видалити базову мову сайту неможливо.</p>

en: Choose the language you want to translate.
uk: Оберіть мову, з якої необхідно перекладати.

en: Enter the specific word or sentence you want to translate, you can also write just a part of a word.
uk: Введіть певне слово або речення, що потрібно перекласти, також можна ввести лише частину слова.

en: Filter the search
uk: Фільтрація результатів пошуку

en: You can search for untranslated strings if you want to translate something that isn't translated yet. If you want to modify an existing translation, you might want to search only for translated strings.
uk: Можна здійснювати пошуку лише за неперекладеними рядками, якщо потрібно перекласти поки неперекладене. Якщо необхідно змінити наявні переклади, можна виконати пошук лише за перекладеними рядками.

en: Apply your search criteria
uk: Застосування критерію пошуку

en: To apply your search criteria, click on the <em>Filter</em> button.
uk: Для застосування вибраного критерію пошуку, натисніть кнопку <em>Фільтр</em>.

en: You can write your own translation in the text fields of the right column. Try to figure out in which context the text will be used in order to translate it in the appropriate way.
uk: В текстових полях правої колонки можна запропонувати свій власний варіант перекладу. Щоб виконати переклад якомога точніше спробуйте з'ясувати, в якому контексті буде застосовуватись текст.

en: Validate the translation
uk: Підтвердження перекладу

en: When you have finished your translations, click on the <em>Save translations</em> button. You must save your translations, each time before changing the page or making a new search.
uk: Після завершення перекладів натисніть кнопку <em>Зберегти переклади</em>. Необхідно зберігати переклади щоразу після зміни сторінки або виконання нового пошуку.

en: Welcome to [site:name]
uk: Вітаємо на сайті [site:name]

en: Manage view settings
uk: Керувати налаштуваннями виду

en: View or edit the configuration.
uk: Перегляд або редагування конфігурації.

en: Displays in this view
uk: Відображення в цьому виді

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
uk: Відображення — це спосіб виведення результатів, наприклад, у вигляді сторінки або блоку. Вид може містити декілька відображень, які перелічені тут. Активне відображення підсвічене.

en: View administration
uk: Адміністрування видів

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
uk: Виконання адміністративних задач, куди входять додавання опису та створення копії. Доступні варіанти можна побачити натиснувши на кнопку.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
uk: Виберіть спосіб виведення результатів. Наприклад, оберіть <em>Вміст</em>, для виведення кожного елементу повністю, використовуючи налаштовані параметри відображення. Або виберіть <em>Поля</em>, за допомогою яких можна виводити лише певні поля кожного відібраного вмісту. Якщо встановити модулі і <em>розширити</em> основний функціонал Друпалу, можуть з'явитися додаткові формати.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
uk: Якщо цей вид використовує поля, вони будуть перелічені тут. Щоб налаштувати поле, натисніть на ньому.

en: Filter your view
uk: Фільтрація виду

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
uk: Для обмеження виведення результатів, додайте фільтри. Наприклад, для показу лише <em>опублікованого</em> вмісту, необхідно додати фільтр <em>Опубліковано</em> і вибрати <em>Так</em>.

en: Filter actions
uk: Дії з фільтрами

en: Add, rearrange or remove filters.
uk: Додавання, перешикування або вилучення фільтрів.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
uk: Керуйте послідовністю виведення результатів. Натисніть на активному правилові впорядкування і налаштуйте його.

en: Sort actions
uk: Дії з впорядкуванням

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
uk: Додавання, перешикування та вилучення правил впорядкування.

en: Show a preview of the view output.
uk: Показати попередній перегляд виведення виду.

en: <p>Now that you have an overview of the "Add languages" feature, you can continue by:<ul><li>Adding a language</li><li>Adding a custom language</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Viewing configured languages</a></li></ul></p>
uk: <p>Після огляду функції "Додати мови", можна перейти до:<ul><li>Додавання мови</li><li>Додавання власної мови</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Перегляду налаштованих мов</a></li></ul></p>

en: <p>Now that you have an overview of the "Edit language" feature, you can continue by:<ul><li>Editing a language</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Viewing configured languages</a></li></ul></p>
uk: <p>Після огляду функції "Редагувати мову" можна перейти до:<ul><li>Редагування мови</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Перегляду налаштованих мов</a></li></ul></p>

en: <p>Now that you have an overview of the "Languages" page, you can continue by:<ul><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language/add">Adding a language</a></li><li>Reordering languages</li><li>Editing a language</li><li>Deleting a language</li></ul></p>
uk: <p>Після огляду сторінки "Мови" можна перейти до:<ul><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language/add">Додавання мови</a></li><li>Перешикування мов</li><li>Редагування мови</li><li>Видалення мови</li></ul></p>

en: This page allows you to translate the user interface or modify existing translations. If you have installed your site initially in English, you must first add another language on the <a href="[site:url]admin/config/regional/language">Languages page</a>, in order to use this page.
uk: На цій сторінці стає можливим перекласти користувацький інтерфейс або змінити наявні переклади. Якщо на сайті початково була встановлена лише англійська мова, тоді щоб скористатись цією сторінку, спочатку необхідно на сторінці <a href="[site:url]admin/config/regional/language">Мови</a> додати іншу мову.

en: The translations you have made here will be used on your site's user interface. If you want to use them on another site or modify them on an external translation editor, you can <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">export them</a> to a .po file and <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">import them</a> later.
uk: Виконані тут переклади будуть використовуватись у користувацькому інтерфейсі вашого сайту. Якщо необхідно використати їх на іншому сайті або змінити їх у зовнішньому редакторі перекладу, <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">вивантажте їх</a> у po-файл, а потім <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">імпортуйте їх</a>.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
uk: Вміст головної сторінки ще не створено.<br />Щоб розпочати створення сайту перегляньте <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Посібник користувача</a>.
