OpenBusiness Profile (8.x-1.6) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Create account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: Access denied.
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ನಿರಾಕರಿಸಲಾಗಿದೆ.

en: Language name
kn: ಭಾಷೆಯ ಹೆಸರು

en: Select language
kn: ಭಾಷೆ ಆಯ್ಕೆ ಮಾಡಿ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
