OpenBusiness Profile (8.x-1.6) - en to pa translation catalogue (18 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: All
pa: ਸਭ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ

en: Select language
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਚੁਣੋ
