OpenBusiness Profile (8.x-1.7) - en to be translation catalogue (60 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Language
be: Мова

en: Article
be: Артыкул

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Search
be: Пошук

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Help
be: Дапамога

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: All
be: Усе

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Fields
be: Палі

en: Send
be: Адаслаць

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Anonymous
be: Ананім

en: Tools
be: Прылады

en: Authored on
be: Дата:

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Languages
be: Мовы

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Translation
be: Пераклад

en: Language code
be: Код мовы

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Print
be: Друк

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Translate
be: Перакласці

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Not applicable
be: Не датычыцца

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Language name
be: Назва мовы

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу

en: Not specified
be: Не вызначана

en: User interface translation
be: Пераклад інтэрфэйсу карыстальнікаў

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Apply your search criteria
be: Прыкласці крытэрыю пошуку

en: To apply your search criteria, click on the <em>Filter</em> button.
be: Каб прыкласці крытэрыю пошуку, націсніце на  гузік <em>Фільтраваць</em>.

en: Filter actions
be: Дзеянні фільтру

en: Sort actions
be: Дзеянні сатравання
