OpenBusiness Profile (8.x-1.7) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Language
mg: Teny

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Log in
mg: Fidirana

en: English
mg: Anglisy

en: Select language
mg: Misafidiana teny
