OpenBusiness Profile (8.x-1.7) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Search
th: ค้นหา

en: Email
th: อีเมล

en: Contact
th: ติดต่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Send
th: ส่ง

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Print
th: พิมพ์

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Reset your password
th: รีเซ็ตรหัสผ่านของคุณ
