OpenBusiness Profile (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (70 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Language
az: Dil

en: Article
az: Məqalə

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: Picture
az: Şəkil

en: Contact
az: Kontakt

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Fields
az: Sahələr

en: Desc
az: azaldın

en: Role
az: Rollar

en: Log in
az: Loqin

en: Anonymous
az: Anonim

en: Tools
az: Alətlər

en: Sort Criteria
az: Çeşidləmə meyarları

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: English
az: İngilis

en: Languages
az: Dillər

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Translation language
az: Tərcümə dili

en: Translation
az: Tərcümə

en: Language code
az: Dil kodu

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Not applicable
az: Tətbiq edilmir

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Frontpage
az: Ön səhifə

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Language name
az: Dil adı

en: Select language
az: Dil seçin

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
