OpenBusiness Profile (8.x-1.7) - en to ht translation catalogue (44 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Language
ht: Lang

en: Article
ht: Atik

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Footer
ht: Pye paj

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Tools
ht: Outi

en: Languages
ht: Lang

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Administrator
ht: Administratè

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Not applicable
ht: Pa aplikab

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Language name
ht: Non lang lan

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ht: Itileze <em>atik yo</em> pou kontni ki depann de tan an tankou nouvèl, kontni laprès oubyen pòs blog.

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Not specified
ht: Pa espesifye

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: Adding languages
ht: Ajoute lang

en: Default comments
ht: Kòmanè pa defo yo

en: Allows commenting on content
ht: Pèmèt komantè sou kontni yo

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite

en: Reordering languages
ht: Òdone lang yo

en: Set a language as default
ht: Mete yon lang pa defo
