OpenBusiness Profile (8.x-1.7) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Contact
mk: Контакт

en: Log in
mk: Најави ме

en: Anonymous
mk: Анонимен
