OpenBusiness Profile (8.x-1.7) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ

en: Language name
or: ଭାଷା ନାମ
