OpenBusiness Profile (8.x-1.7) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Search
ta: தேடல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Help
ta: உதவி

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
