OpenChurch (8.x-2.0-rc1) - en to lv translation catalogue (58 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Tags
lv: Birkas

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Help
lv: Palīdzība

en: Event
lv: Notikums

en: Picture
lv: Attēls

en: Email
lv: E-pasts

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Footer
lv: Kājene

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Gallery
lv: Galerija

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Desc
lv: Dilst.

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Blog
lv: Blogs

en: Position
lv: Pozīcija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Administrator
lv: Administrators

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: All content
lv: Viss saturs

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML
