OpenChurch (8.x-2.0-rc10) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: Picture
se: Govva

en: Position
se: Virgi

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Video
se: Filbma

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: About
se: Birra
