OpenChurch (8.x-2.0-rc11) - en to bo translation catalogue (60 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Picture
bo: པར

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Position
bo: གནས་ས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Header top
bo: འགོ་བརྗོད་གོང་མ

en: Header bottom
bo: འགོ་བརྗོད་འོག་མ

en: Slate
bo: རྡོ་ལེབ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Main background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གཙོ་བོ

en: Sidebar background
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Footer background
bo: ཤོག་མཇུག་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Plum
bo: ཤིང་འབྲས་མེན་མདོག

en: Title and slogan
bo: ཁ་བྱང་དང་འབོད་ཚིག

en: Firehouse
bo: མེ་མདངས

en: Ice
bo: ཆབ་རོམ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
