OpenChurch (8.x-2.0-rc11) - en to jv translation catalogue (44 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Help
jv: Pitulungan

en: Picture
jv: Gambar

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Location
jv: Lokasi

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Text color
jv: Warna tèks

en: User login
jv: Login panganggo

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Blue Lagoon
jv: Lagoon Biru

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: About
jv: Ngenani

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Header top
jv: Header ndhuwur

en: Header bottom
jv: Header Ngisor

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Main background
jv: Latar utama

en: Sidebar background
jv: Latare sidebar

en: Footer background
jv: Latare footer

en: Title and slogan
jv: Judhul lan sesanti

en: Firehouse
jv: Omah kobaran (Firehouse)

en: Ice
jv: Es (Ice)

en: Asc
jv: Urut Maju
