OpenChurch (8.x-2.0-rc11) - en to oc translation catalogue (62 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Body
oc: Còs

en: Images
oc: Imatges

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Cost
oc: Còst

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Help
oc: Ajuda

en: Audio
oc: Àudio

en: Event
oc: Eveniment

en: Picture
oc: Imatge

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Menu item
oc: Element de menú

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Welcome
oc: Benvenguda

en: Location
oc: Emplaçament

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Events
oc: Eveniments

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Position
oc: Posicion

en: Sort by
oc: Triar per

en: ago
oc: i a

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Tabs
oc: Onglets

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Where
oc: Ont

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Header top
oc: Naut de l'entèsta

en: Header bottom
oc: Bas de l'entèsta

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Main background
oc: Rèireplan principal

en: Sidebar background
oc: Rèireplan de la barra lateral

en: Footer background
oc: Rèireplan del pè de pagina

en: Plum
oc: Pruna

en: Title and slogan
oc: Títol e eslogan

en: Firehouse
oc: Parc de bombers

en: Ice
oc: Gel

en: Master
oc: Maître
