OpenChurch (8.x-2.0-rc3) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Events
ga: Imeachtaí

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Upcoming Events
ga: Imeachtaí ag teacht aníos
