OpenChurch (8.x-2.0-rc5) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ
