OpenChurch (8.x-2.0-rc5) - en to mr translation catalogue (33 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Images
mr: चित्रे

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Cost
mr: किंमत

en: On
mr: वर

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Help
mr: मदत

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Picture
mr: चित्र

en: Email
mr: ईमेल

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Off
mr: बंद

en: Welcome
mr: स्वागत आहे

en: Location
mr: स्थळ

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Position
mr: स्थान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Basic page
mr: साधे पान
