OpenChurch (8.x-2.0-rc7) - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Images
ur: تصاویر

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: Help
ur: مدد

en: Audio
ur: آڈیو

en: Email
ur: ای میل

en: Blog
ur: بلاگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
