OpenChurch (8.x-2.0-rc8) - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Date
fy: Datum

en: Search
fy: Sykje

en: Picture
fy: Ofbylding

en: Add content
fy: Ynhâld tafoegje

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: Where
fy: Wêr
