OpenChurch (8.x-2.0-rc8) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Images
gu: છબીઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Location
gu: સ્થાન

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: « first
gu: પ્રથમ

en: About
gu: વિશે
