OpenChurch (8.x-2.0-rc8) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Picture
ps: انځور

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Footer
ps: پښۍ

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Position
ps: ځاى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -

en: All content
ps: ټولې منځپانګې
