OpenChurch (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Cost
af: Koste

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Picture
af: Prentjie

en: Menu item
af: Menu-item

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Footer
af: Onderskrif

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: User login
af: Aanmelding

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
