OpenChurch (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Help
ast: Aida

en: Picture
ast: Imaxe

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Menu item
ast: Elementu del menú

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Location
ast: Llugar

en: Text color
ast: Color del testu

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Blog
ast: Blogue

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Link color
ast: Color del enllaz

en: Basic page
ast: Páxina básica
