OpenChurch (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (83 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Cost
et: Maksumus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Help
et: Abi

en: Audio
et: Heli

en: Event
et: Sündmus

en: Picture
et: Pilt

en: Email
et: E-kiri

en: Menu item
et: Menüüelement

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Off
et: Väljas

en: Footer
et: Jalus

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Gallery
et: Galerii

en: Phone
et: Telefon

en: Desc
et: Kahanev

en: Text color
et: Teksti värvus

en: User login
et: Sisenemine

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Position
et: Asukoht

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Tabs
et: Sakid

en: Apply
et: Rakenda

en: Posted
et: Postitatud

en: Administrator
et: Haldur

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Gallery Image
et: Galeriipilt

en: Header top
et: Päise ülemine osa

en: Header bottom
et: Päise allosa

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: All content
et: Kõik sisu

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Main background
et: Peamine taust

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Plum
et: Ploomililla

en: Title and slogan
et: Pealkiri ja hüüdlause

en: Firehouse
et: Tuletõrje

en: Ice
et: Jää

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Image to be shown if no image is uploaded.
et: Pilt, mida kasutatakse siis, kui ühtegi pilti pole üles laetud.

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Site header
et: Lehe päis

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: My site
et: Minu sait

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Website feedback
et: Veebilehe tagasiside

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML
