OpenChurch (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (51 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Cost
hr: Trošak

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Help
hr: Pomoć

en: Event
hr: Događanje

en: Picture
hr: Slika

en: Email
hr: E-pošta

en: Menu item
hr: Izbornička stavka

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Footer
hr: Podnožje

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Phone
hr: Telefon

en: Desc
hr: Silazno

en: Text color
hr: Boja teksta

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Position
hr: Pozicija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: About
hr: Opis

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Header top
hr: Vrh zaglavlje

en: Header bottom
hr: Dno zaglavlje

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Main background
hr: Glavna pozadina

en: Sidebar background
hr: Pozadina stupca

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja

en: Title and slogan
hr: Naziv i slogan

en: Asc
hr: Uzlazno
