OpenChurch (8.x-2.1) - en to be translation catalogue (58 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Help
be: Дапамога

en: Audio
be: Аўдыё

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Menu item
be: Пункт меню

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Blog
be: Блог

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Apply
be: Ужыць

en: Administrator
be: Адміністратар

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: About
be: Аб

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Header top
be: Верх хэдэра

en: Header bottom
be: Ніз хэдэра

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Slate
be: Спіс

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Sidebar background
be: Фон сайдбару

en: Footer background
be: Фон футэру

en: Plum
be: Слівавы

en: Title and slogan
be: Назва і слоган

en: Firehouse
be: Агністы дом (Firehouse)

en: Ice
be: Лёд

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML
