OpenChurch (8.x-2.1) - en to ht translation catalogue (37 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Picture
ht: Foto

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page title
ht: Tit paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Footer
ht: Pye paj

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Administrator
ht: Administratè

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Your virtual face or picture.
ht: Yon vizaj vityel oubyen foto

en: All content
ht: Tout kontni yo

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
