OpenChurch (8.x-2.2) - en to az translation catalogue (45 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Body
az: Tərkib

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Picture
az: Şəkil

en: All
az: Hammısı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Logo
az: loqo

en: Off
az: Söndürülüb

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Desc
az: azaldın

en: User login
az: Loqin

en: Position
az: Vəzifə

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Slate
az: Şifer

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: All content
az: Bütün kontent

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
